נגב צימר - צימרים בדרום
צימרבוס

צימרבוס

שלושה צימרים מהמיוחדים ביותר בארץ, שנבנו כל אחד על בסיס אוטובוס מסוג אחר. הצימרים ממוקמים על ראש גבעה ביישוב עזוז.

חאן פאטה מורגנה

חאן פאטה מורגנה

חאן לאירוח באווירה מדברית לחופי ים המלח בישוב נאות הכיכר. בחאן פאטה מורגנה מרכז לתיירות חקלאית אל מול הרי אדום.

חוות נחל חוורים

חוות נחל חוורים

בין נחל חוורים לעין עבדת ממוקמת חוות נחל חוורים, ובה צימרים הפונים אל נוף מדברי של הר הנגב, ברמת פינוק גבוהה.

צימרים בשבטה

 

צימרים בשבטה:

 

צימרים בשבטה הממוקמים בלב שמורת הר הנגב, מציעים חדרי אירוח בעיצוב מדברי נבטי. מדובר בחוויה קסומה ומרתקת בחזרה אל העבר ההיסטורי והמפואר של הנבטים. צימרים בשבטה מציעים לכם אירוח בסגנון מדברי אקסקלוסיבי המאפשר לכם לקחת פסק זמן אמיתי מהחיים, לנוח ולצפות בשקיעות המדבר היפהפיות.

שיבטה על קצה המזלג...

באזור הנגב בין שדה בוקר לניצנה שוכן לו היישוב הנבטי ההיסטורי ? שבטה. שבטה נוסדה במאה ה ? 1 לספרה על רכס ההרים המכונה "כתף שבטה" ובסמוך לנחל לבן. שבטה אשר שוכנת על דרך הבשמים הייתה ישוב חקלאי מסחרי בתקופה הביזנטית ובתקופה המוסלמית וכיום משמשת כאתר ארכיאולוגי מרתק ולימים הפכה גם לאתר מורשת עולמי. באתר שיבטה תוכלו לראות את שרידיהם של שלוש כנסיות נוצריות מהתקופה הביזנטית ומסגד שנשתמר מתקופת הכיבוש המוסלמית.

אם הנכם אוהבי מדבר - צימרים בשבטה מציעים לכם אירוח נבטי ייחודי ויוצא דופן בלב המדבר.

מהו סגנון הנופש המומלץ ?

צימרים בשבטה מעניקים לכם הזדמנות אמיתית למנוחה וחופש בסגנון מדברי. שפע האטראקציות באזור ומסלולי הטבע ההיסטוריים והרומנטיים כמו גם חווית הנופש הייחודית מתאימה הן לנופש בסגנון משפחתי הרפתקני והן לנופש בסגנון זוגי רומנטי.

מהן האטראקציות המומלצות באזור ?

באזור שבטה שפע של אטראקציות ומסלולי טיול היסטוריים מרתקים. צימרים בשבטה הם נקודת מוצא מצוינת לטיולים: ראשית מומלץ לבקר בחורבות העיר הנבטית שבטה, לסייר במסגד ובכנסיות מן התקופה הביזנטית, הכוללים את בית משלחת קולט, הבריכה הכפולה, הכנסייה הראשית של העיר, תאי הנזירים והמסגד. בנוסף תוכלו לסייר בנחל זיתן ונחל לבן הסמוך. דרומית לשבטה נמצאת ניצנה המציעה שפע של טיולים ומסלולים מרתקים כמו גם טיול אופניים סובב ניצנה. בסוף היום תוכלו ליהנות ממטעמי המטבח המיוחדים של איילה בחוות שבטה וליהנות משלווה מדברית ושקיעות מטריפות.

המלצות על צימרים בשבטה

בסמוך לעתיקות שבטה ובלב שמורת הר הנגב שוכנת חוות שבטה, המציעה אירוח בסגנון נבטי מדברי.

הנוף המדברי הפסטורלי, השלווה והשקט שבאזור, העיצוב המיוחד והחיבור לאדמה, למקום ולהיסטוריה שבו, הופכת את הלינה בחוות שבטה - צימרים בשבטה לחוויית נופש ייחודית במינה.

בחווה תוכלו להתפנק בארוחות בוקר ביתיות, טעימות ומפנקות מעשה ידיה של איילה, פינות ישיבה וערסלים, נוף המשקיף אל בוסתן צעיר ויפהפה.

לסיכום, אם אתם אוהבי מדבר המוכנים לחוויית נופש יוצאת דופן ? צימרים בשבטה הם התשובה המושלמת עבורכם.

צימרים בדרום צימרים בדרום
צימרים בדרום