נגב צימר - צימרים בדרום
צימרבוס

צימרבוס

שלושה צימרים מהמיוחדים ביותר בארץ, שנבנו כל אחד על בסיס אוטובוס מסוג אחר. הצימרים ממוקמים על ראש גבעה ביישוב עזוז.

חאן פאטה מורגנה

חאן פאטה מורגנה

חאן לאירוח באווירה מדברית לחופי ים המלח בישוב נאות הכיכר. בחאן פאטה מורגנה מרכז לתיירות חקלאית אל מול הרי אדום.

חוות נחל חוורים

חוות נחל חוורים

בין נחל חוורים לעין עבדת ממוקמת חוות נחל חוורים, ובה צימרים הפונים אל נוף מדברי של הר הנגב, ברמת פינוק גבוהה.

צימרים בעזוז

 

צימרים בעזוז:

 

צימרים בעזוז מציעים לכם חווית נופש פסטורלית בלב המדבר אל מול נוף פראי ואקלים חמים ומזמין.

ייחודיותו של הישוב המרוחק והמבודד ונאמנותו לטבע הפראי היא העשויה להפוך את הנופש באחד ממגוון צימרים בעזוז לחוויה מיוחדת במינה.

עזוז על קצה המזלג.....

דרומית לניצנה ובמרחק שעה מבאר שבע במועצה האזורית רמת הנגב שוכן לו הישוב עזוז.

עזוז הוא יישוב קהילתי אשר נוסד בשנת 1985 על ידי מפוני סיני. כיום מתגוררים בעזוז כ ? 13 משפחות העוסקות לרוב בענף התיירות, האומנות, החינוך, החקלאות ובמחצבות. הישוב נקרא על שם נחל עזוז העובר בסמוך לישוב, אם כי שמו המקורי של הישוב הוא בארותיים כיוון שמתחת לישוב נמצאות שתי בארות עתיקות (באר אהרון ובאר משה), אולם שם זה כבר "נתפס" על ידי יישוב באזור נתניה.

לפיכך אין ספק כי ייחודיותו המרתקת של ישוב עזוז ומגוון צימרים בעזוז מבטיחים לכם חווית נופש ייחודית ושלווה אל מול נופי טבע מדבריים, פראיים ובראשיתיים.

מהן האטראקציות המומלצות באזור ?

ישוב עזוז משתרע על מרחבים מדבריים פראיים, מרתקים ויפהפיים המציעים לכם שלל אטראקציות וטיולים מעניינים באזור. חובבי האקסטרים והשטח יוכלו ליהנות מטיולי אופניים בדיונות החול המדבריות, מטיולי ג'יפים 4X4 בין מדרונות המדבר ואפילו יוכלו לרכב על גמל. מעבר לכך באזור ישוב עזוז אלפי מסלולי טיול מהנים לרבות: סיור במצפה עזוז ובמצפה רביבים טיול בפארק בארותיים, הר חרוף, רמת עובדה, חולות עגור, תל ניצנה ועוד.

המלצות על צימרים בעזוז

עזוז הוא ישוב קטן ומבודד בעל אופי ייחודי הבא לידי ביטוי במגוון צימרים בעזוז המשתלבים באופן טבעי עם סביבתם. אם ברצונכם ליהנות מנוף טבעי ופראי, עיצוב אומנותי והתנתקות טוטאלית משגרת היום יום הלחוצה, צימרים בעזוז הם התשובה הנכונה.

אנו ממליצים על הצימרים הבאים: בסוף הדרך, אירוח מדברי טוביאנה, צימרבוס, נקודת חן במדבר וספא צימר עזוז.

לסיכום, אם ברצונכם לתפוס שלווה מדברית, להביט אל עבר נוף בראשיתי ולהתחבר אל יפי הטבע ? צימרים בעזוז הם התשובה הנכונה עבורכם.

צימרים בדרום צימרים בדרום
צימרים בדרום